Jo misija – nustatyti naujus standartus. Penktosios BMW serijos modelis įkūnija šiuolaikinį verslo sedaną, kurio dinamiškumas ir elegancija neabejotinai pateisina šios klasės automobiliams šiandien keliamus estetiško sportiškumo ir moderniausiomis technologijomis užtikrinto vairavimo malonumo lūkesčius.
 

Mąstyti kūrybingai ir žengti kartu su laiku – tai dvi esminės tvarumo koncepcijos idėjos, kurias puikiai įkūnija įkraunamas BMW 530e hibridas. Dar daugiau – šis automobilis lenkia net patį laiką, kliaujasi jaudinančiu elektrinio vairavimo malonumu ir, apsiginklavęs įkraunamam hibridui būdingu veržlumu, nekantriai žvelgia į šviesią ateitį.
 

Nuostabi vairavimo dinamika, sportiškas dizainas ir didžiausias patogumas – tai penktosios serijos BMW Touring, kurį drąsiai galima vadinti tikru savo klasės lyderiu. Šiame universaliame automobilyje sumontuotos moderniausios technologijos, jis išsiskiria didžiausiu funkcionalumu ir didelėmis sportinėmis ambicijomis. Nesuskaičiuojama daugybė skaitmeninių paslaugų ir pagalbos vairuotojui sistema užtikrins patogumą, saugumą ir maksimalų produktyvumą. Erdvus interjeras alsuoja absoliučia kokybe, o itin talpi 1 700 litrų bagažo erdvė leis planuoti bet kokias išvykas. Tai jūsų vairavimo malonumo garantas, poilsio ir verslo keliones perkelsiantis į visiškai kitą lygmenį.
 

Nesvarbu, ar ieškote naujo ar naudoto BMW 5 serijos automobilio, čia rasite visą reikiamą informaciją, bandymų ataskaitas, finansavimo ir lizingo pasiūlymus naujausiems BMW 5 serijos modeliams įsigyti bei, be jokios abejonės, atstovybę, kur galėsite atlikti bandomąjį važiavimą.

Skaityti daugiau