BMW M4 G82 2020 geltonos „Sao Paulo Yellow“ spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

THE M4

BMW M

NAUJIEJI BMW 4 SERIJOS M KUPĖ

THE M4NAUJIEJI BMW 4 SERIJOS M KUPĖ

BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ir BMW M440i xDrive kupė

Ketvirtosios M serijos kupė automobiliai – tai užburiantis estetikos, originalaus charakterio ir M serijai būdingo sportiškumo derinys. Šio trejeto priešakyje – BMW M4 Competition kupė, besipuikuojantis 510 AG galia ir 650 Nm sukimo momentu. Apsiginklavęs itin efektyviu BMW M TwinPower Turbo varikliu, aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic technologija, papildomai pasirenkama visų varančiųjų ratų pavara M xDrive*, aktyviuoju M serijos diferencialu ir daugybe automobilių sporto įkvėptų technologijų, šis automobilis leis mėgautis didžiausia vairavimo dinamika ne tik kasdieninėse vairavimo situacijose, bet ir lenktynių trasose. BMW M4 kupė puikuojasi 480 AG galia ir 550 Nm sukimo momentu. Galinių varančiųjų ratų pavaros ir optimaliai didėjančios mechaninės šešių pavarų M serijos transmisijos derinys užtikrina itin dinamišką vairavimą ir automobilį paverčia grynakrauju atletu. Šio modelio asortimentą užbaigia BMW M440i xDrive kupė automobilis, išsiskiriantis ne tik patraukliu dizainu. Šis 374 AG galią išvystantis sportinis kupė sužavės itin harmoningu sportiškumo, efektyvumo ir kasdieninio praktiškumo deriniu. *M xDrive rinkoje nuo 2021 metų vasaros.
 

BMW M4 Competition kupė su M xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,1–10,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 230–227

BMW M4 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,0-10,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 229-233


BMW M4 kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,3-10,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 236-240

 

BMW M440i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,6-8,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 173-186

 

Skaityti daugiau

BMW 4 SERIJOS M KUPĖ PALYGINIMAS.

Trumpai apie svarbiausias vairavimo technines savybes: dizainą, pavarą, pakabą ir variklio galią

BMW M4 Competition kupė

Išgryninta vairavimo dinamika su galinių varančiųjų ratų pavara arba M xDrive.* *M xDrive rinkoje nuo 2021 metų vasaros.
 • Itin galingas BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis 510 AG variklis
 • Greita 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • Galinių varomųjų ratų pavara arba visų varomųjų ratų pavara M xDrive*
 • 375 kW (510 AG), 650 Nm, 0–100 km/h vos per 3,5 sek.
BMW M4 Competition kupė G82 2020 geltonos „Sao Paulo Yellow“ spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M4 serijos kupė

Išgryninta vairavimo dinamika su galinių varančiųjų ratų pavara ir mechanine transmisija.
 • Itin galingas BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis 480 AG variklis
 • Mechaninė 6 pavarų M transmisija su greitu ir tiksliu pavarų perjungimu
 • Sportiška galinių varomų ratų pavara maksimaliai ekstremalioms emocijoms
 • 353 kW (480 AG), 550 Nm, 0–100 km/h per 4,2 sek.
BMW M4 kupė pilko „Brooklyn Grey“ metaliko spalvos G82 2020, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M440i xDrive kupė

Tobulas sportiškumo, komforto ir tinkamumo naudoti kasdien derinys
 • BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis 374 AG variklis
 • 8 pavarų Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 AG), 500 Nm, 0–100 km/h per 4,5 sek.
BMW M440i xDrive G22 2020 kupė mėlynos „Arctic Race Blue“ metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW M4 Competition kupė
 • BMW M4 serijos kupė
 • BMW M440i xDrive kupė

BMW M4 COMPETITION KUPĖ- PAGRINDINIAI AKCENTAI.

BMW M4 Competition kupė vairavimo dinamika ir dizainas.

BMW M4 Competition kupė - visų BMW M4 serijos modelių įstabios galios ir našumo simbolis. Šiame sportiniame kupė sumontuotas 510 AG galią išvystantis itin efektyvus vienaeilis šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininis variklis ir daugybė automobilių sporto įkvėptų jėgą į varančiuosius ratus perduodančių ir važiuoklės technologijų leis patirti didžiausią malonumą, kurį teikia M serijai būdinga vairavimo dinamika. Papildomai pasirenkama visų varančiųjų ratų pavara M xDrive* su aktyviuoju M diferencialu visada užtikrins didžiausią vairavimo dinamiką tiek kasdieninėse situacijose, tiek ir lenktynių trasose. Galia alsuojantis priekio, šonų ir galinės dalies dizaino stilius bei papildomai pasirenkami M serijai būdingi anglies pluošto eksterjero ir interjero elementai išryškina atletišką šio automobilio charakterį.
*M xDrive rinkoje nuo 2021 metų vasaros.

 

BMW M4 Competition kupė G82 2020, geltonos „Sao Paulo Yellow“ spalvos, vaizdas iš šono
BMW M4 Competition kupė G82 2020 BMW M TwinPower Turbo vienaeilio 6 cilindrų benzininio variklio vaizdas iš arti

BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Vienaeilis šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria ypatingai geru galios perdavimu ir stulbinančiu M serijos varikliams būdingu garsu. Du viengubi turbokompresoriai, tiesioginė itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection, visiškai kintamas vožtuvų valdymas ir kintamas skirstomojo veleno valdymas užtikrina išskirtinį šio variklio efektyvumą.
BMW M4 Competition kupė G82 2020 8 pavarų, M Steptronic transmisija, interjeras, centrinės konsolės vaizdas iš arti

8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic

Aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogicleidžia keisti pavaras įvairiais būdais: itin dinamiškai, ypač patogiai ir sklandžiai, degalus taupančiu būdu. Naudodamiesi pavarų perjungimo svirtimi arba ant vairaračio esančiomis pavarų perjungimo svirtelėmis, pavaras galite keisti rankiniu būdu. Be to, naudodamiesi Drivelogic, galite pasirinkti vieną iš trijų automatinių programų.
BMW M4 Competition kupė G82 2020 M xDrive

M xDrive

M xDrive* su aktyviuoju M serijos diferencialu užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką ne tik kasdieninėse situacijose, bet ir lenktynių trasose. Ši laisvai pasirenkama M serijos technologija išsiskiria galinių varančiųjų ratų pavarai būdingu manevringumu ir visų varančiųjų ratų pavarai būdingu valdymu. Galite rinktis iš 4WD, 4WD Sport ir – išjungus DSC režimą – 2WD. *M xDrive rinkoje nuo 2021 metų vasaros.
BMW M4 Competition kupė G82 2020, M anglies pluošto keraminių stabdžių vaizdas iš arti

M anglies pluošto keraminiai stabdžiai

M serijos anglies keramikos stabdžiai užtikrina tiesioginį stabdymo jėgos perdavimą. Tai prisideda prie mažesnio automobilio svorio ir tokiu būdu leidžia užtikrinti geresnį manevringumą, dinamiką ir akceleracines savybes. Techninė įranga yra matoma per anglies keramikos stabdžių diskus ir aukso spalvos M logotipu dekoruotas apkabas ant priekinės ir galinės ašies išorinės pusės. Dėl specifinių medžiagos savybių stabdymo metu gali trumpai girdėtis didesnis stabdžių keliamas triukšmas, pavyzdžiui, esant ilgesnei nedidelei apkrovai arba drėgnai kelio dangai. Šio su stabdžių konstrukcija susijusio triukšmo galima išvengti išdžiovinus stabdžius arba stipriau juos paspaudus, jeigu stabdžiai ilgą laiką turėjo nedidelę apkrovą. Dėl drėgnos kelio dangos arba kelio druskos stabdžių efektyvumas sumažėja ir tampa įprastiniu, būdingu standartinei stabdymo sistemai. Taip sumažėjusią stabdymo galią galite kompensuoti stipriau paspausdami stabdžių pedalą. Stabdžių keliamas triukšmas neturi jokios įtakos jų efektyvumui, eksploatavimo saugumui ir patvarumui.
BMW M4 Competition kupė G82 2020, M Sport išmetimo sistemos vaizdas iš galo

M Sport išmetimo sistema

Integruotas išmetimo vožtuvų mechanizmas leidžia keisti M Sport išmetimo sistemos skleidžiamą dinamišką garsą. SPORT ir SPORT+ programos, kurios gali būti aktyvinamos naudojantis SETUP mygtuku, išsiskiria dar intensyvesniu variklio garsu, o pasirinkus į patogumą orientuotą programą, variklio garsas bus švelnesnis.
BMW M4 Competition kupė G82 2020 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

BMW M4 Competition kupė priekinės dalies dizainas - tai techninio grynumo simbolis. Automobilio priekis išsiskiria išraiškingomis BMW būdingos formos M serijos grotelėmis, kurių mažesnis dydis leidžia sukurti didžiausio dinamiškumo įspūdį. Pirmą kartą naudojamos berėmės konstrukcijos visiškai juodos priekinės grotelės su M serijai būdingomis horizontaliomis dvigubomis juostelėmis užtikrina geriausią dideliu apsukų skaičiumi išsiskiriančio M serijos variklio aušinimui skirto oro pralaidumą. Link priekinių grotelių besidriekiantys siauri priekiniai žibintai ir didelė trapecijos formos centrinė oro įleidimo anga automobilio priekį daro išties įspūdingu.
BMW M4 Competition kupė G82 2020 vaizdas iš šono

Šoninės dalies dizainas

BMW M4 Competition kupė šoninė dalis alsuoja koncentruota galia ir įstabia dinamika. Automobilių sporto dvasia alsuojantis juodas anglies pluošto stogas ir optimaliomis aerodinaminėmis savybėmis išsiskirianti apatinė kėbulo dalis dar labiau optiškai ir fiziškai priartina automobilio siluetą prie kelio. Papildomai pasirenkami šoniniai M serijai būdingi anglies pluošto veidrodėliai, modelio logotipu dekoruotos M žiaunos ir išskirtiniaiM serijos kaltiniai ratlankiai – įspūdingi baigiamieji sportiškos išvaizdos akcentai.
BMW M4 Competition kupė G82 2020, 19/20 colių kaltiniai 826 M ratlankiai, ratlankio vaizdas iš arti

19/20 colių kaltiniai „M Double-spoke style 826 M“ ratlankiai juodos spalvos su skirtingo pločio ir sportinėmis padangomis

19/20 colių dvispalviai kaltiniai M ratlankiai „Double-spoke style 826 M“ juodos spalvos su skirtingo pločio ir sportinėmis padangomis, priekinių ratlankių dydis 9.5J x 19 su 275/35 R19 padangomis, galinių ratlankių dydis 10.5J x 20 su 285/30 R20 padangomis. Važiavimo su sportinėmis padangomis dinamikos savybės priklauso nuo oro sąlygų ir kelio paviršiaus.
BMW M4 Competition kupė G82 2020 CFRP stogo vaizdas iš arti

CFRP stogas

Iš armuoto anglies pluošto plastiko pagamintas anglies pluošto stogas yra išmaniosios lengvasvorės BMW konstrukcijos dalis. Šis stogas leidžia sumažinti bendrą automobilio svorį ir žemiau perkelti automobilio svorio centrą. Tai užtikrina didesnį manevringumą ir dinamiką posūkiuose, įsibėgėjimo ir stabdymo metu.
BMW M4 Competition kupė G82 2020 galinės dalies trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Galinė BMW M4 Competition kupė dalis spinduliuoja galia ir sportiškumu. Sportines automobilio ambicijas demonstruoja du iš galinės dalies išsikišę M serijos išmetimo vamzdžiai, įstatyti į papildomai pasirenkamą anglies pluošto difuzorių su išskirtinėmis vertikaliomis briaunomis. Difuzorių supa ir kėbulo apačioje matosi itin blizgios juodos spalvos paviršius, ištaigingai įrėminantis šią sportinę detalę. Sportišką išvaizdą užbaigs prie bagažinės durelių krašto tvirtinamas papildomai pasirenkamas galinis M serijos anglies pluošto aptakas.
BMW M4 Competition kupė G82 2020, išlenktos M Carbon sėdynės, interjeras

Išlenktos M Carbon sėdynės

Išlenkta M Carbon sėdynė su apšviestu M4 logotipu – tai lengvumo, lenktynių dvasios ir M Sport serijos sėdynėms būdingų funkcijų derinys. Šios sėdynės kontūrai užtikrina nepriekaištingas atramines šonų savybes ir visišką patogumą ilgų kelionių metu. Sėdynė gali būti naudojama kartu su įvairiose vietose tvirtinamais saugos diržais, todėl ji yra visiškai pritaikyta lenktynių sportui.
BMW M4 Competition kupė G82 2020, M anglies pluošto vairas, vairuotojo erdvė

M anglies pluošto vairas

M anglies pluošto vairas suteikia neginčijamą lenktynių trasos pojūtį. Valdymo elementus vairo stipinuose gaubia anglies pluošto apdailos juostelės, išryškinančios itin kokybišką vairo išvaizdą. Be to, ši lenktynių sporte patikrinta medžiaga vizualiai dera prie dinamiško interjero.

BMW M4 KUPĖ – PAGRINDINIAI AKCENTAI

BMW M4 kupė vairavimo dinamika ir dizainas.

BMW M4 kupė – tai išgryninta sportine dvasia alsuojantis automobilis, išsiskiriantis puikiomis vairavimo charakteristikomis. Šias charakteristikas užtikrina itin efektyvus 480 AG galios BMW M TwinPower Turbo variklis, galinių varančiųjų ratų pavara ir puikiai ištobulintos automobilių sporto technologijos, pavyzdžiui, M serijai būdinga pakaba su aktyviuoju M diferencialu. Tobulai pavaras didinanti mechaninė šešių pavarų M serijos transmisija leidžia greitai ir tiksliai perjungti pavaras ir mėgautis itin intensyvia vairuotojo ir automobilio sąveika. Atletiškasis eksterjero dizainas ir išskirtinės M įrangos galimybės tik dar labiau pabrėžia BMW M4 kupė dinamišką charakterį.

BMW M4 kupė G82 2020 pilkos „Brooklyn Grey“ metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW M4 kupė G82 2020 BMW M TwinPower Turbo vienaeilio 6 cilindrų benzininio variklio vaizdas iš arti

BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Vienaeilis šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria ypatingai geru galios perdavimu ir stulbinančiu M serijos varikliams būdingu garsu. Du viengubi turbokompresoriai, tiesioginė itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection, visiškai kintamas vožtuvų valdymas ir kintamas skirstomojo veleno valdymas užtikrina išskirtinį šio variklio efektyvumą.
BMW M4 kupė G82 2020 mechaninė 6 pavarų M transmisija ir galinių varomų ratų pavara, centrinės konsolės ir pavarų svirties vaizdas iš arti

Mechaninė M transmisija ir galinių varomų ratų pavara

Mechaninė šešių pavarų M serijos transmisija leis mėgautis itin sportiško vairavimo charakteristikomis. Ji veikia itin sklandžiai, leidžia nepriekaištingai tiksliai ir greitai perjungti pavaras. Tokias variklio savybes kaip galios perdavimas ir efektyvumas geriausiai išnaudosite pasirinkę tinkamiausią pavarą. Tobulai pritaikytas trasoms – išjungus dinaminės stabilumo kontrolės funkciją, galinių varančiųjų ratų pavara automobilį pavers grynakrauju sportininku. Dėl galios perdavimo tik galiniams ratams, šis automobilis leis patirti dar didesnį nevaržomą jaudulį.
BMW M4 kupė G82 2020 M būdinga pakaba, trijų ketvirčių vaizdas iš galo

M būdinga pakaba

M serijai būdinga pakaba – tai lengvasvorės konstrukcijos, itin didelio standumo, ir optimalios pakabos geometrijos su plačiomis tarpvėžėmis ir aktyviuoju M diferencialu derinys. Itin tikslaus valdymo charakteristikos ir tikslus vairo mechanizmo bei pakabos atsakas užtikrina nepriekaištingą automobilio valdymą. Reguliuodami M nustatymus, šias charakteristikas galite keisti ir pritaikyti savo poreikiams.
BMW M4 kupė G82 2020, M Compound sudėtinių stabdžių vaizdas iš arti

M Compound sudėtiniai stabdžiai

Įvairios gamyboje naudojamos medžiagos leidžia užtikrinti puikias kombinuotų M Compound stabdžių stabdymo savybes, be to, šie stabdžiai yra itin patvarūs ir sveria mažiau. Itin blizgios mėlynos spalvos M logotipu dekoruotos stabdžių apkabos šiai ypatingai efektyviai stabdymo sistemai suteikia išskirtinę sportišką išvaizdą.
BMW M4 kupė G82 2020, M anglies pluošto keraminių stabdžių vaizdas iš arti

M anglies pluošto keraminiai stabdžiai

M serijos anglies keramikos stabdžiai užtikrina tiesioginį stabdymo jėgos perdavimą. Tai prisideda prie mažesnio automobilio svorio ir tokiu būdu leidžia užtikrinti geresnį manevringumą, dinamiką ir akceleracines savybes. Techninė įranga yra matoma per anglies keramikos stabdžių diskus ir aukso spalvos M logotipu dekoruotas apkabas ant priekinės ir galinės ašies išorinės pusės. Dėl specifinių medžiagos savybių stabdymo metu gali trumpai girdėtis didesnis stabdžių keliamas triukšmas, pavyzdžiui, esant ilgesnei nedidelei apkrovai arba drėgnai kelio dangai. Šio su stabdžių konstrukcija susijusio triukšmo galima išvengti išdžiovinus stabdžius arba stipriau juos paspaudus, jeigu stabdžiai ilgą laiką turėjo nedidelę apkrovą. Dėl drėgnos kelio dangos arba kelio druskos stabdžių efektyvumas sumažėja ir tampa įprastiniu, būdingu standartinei stabdymo sistemai. Taip sumažėjusią stabdymo galią galite kompensuoti stipriau paspausdami stabdžių pedalą. Stabdžių keliamas triukšmas neturi jokios įtakos jų efektyvumui, eksploatavimo saugumui ir patvarumui.
BMW M4 kupė G82 2020, priekinių ratų arkų vaizdas iš arti

Priekinių ratų arkos

Į apačią platėjančios BMW M4 kupė ratų arkos vizualiai išryškina atletišką šio sportinio kupė automobilio prigimtį. Šios ratų arkos nepriekaištingai įrėmina didelius, kruopščiai suprojektuotus dvispalvius juodus M serijos kaltinius ratlankius.
BMW M4 kupė G82 2020, M šoninių žiaunų vaizdas iš arti

M šoninės oro paėmimo angos

M serijai būdingi šoninių žiaunų elementai su modelio emblema automobilio išorei suteikia ryškią trimatę ir sportiškumu dvelkiančią išvaizdą, akcentuoja įspūdingas automobilio galimybes ir akivaizdžiai byloja apie jūsų laukiančią ypatingą vairavimo patirtį. Tai dinamiško techninio tobulumo ir kvapą gniaužiančio dizaino derinio išraiška, nuo pat pradžių būdinga visiems Mserijos automobiliams.
BMW M4 kupė G82 2020, M šoninių veidrodėlių vaizdas iš arti

M šoniniai veidrodėliai

M serijai būdingo dvigubo jungimo dizaino šoniniai veidrodėliai su asferiniais lęšiais yra valdomi ir šildomi elektriniu būdu. Veidrodėlio kojelė yra vizualiai integruota į šoninio lango angą ir akcentuoja elegantišką bei sportišką šio automobilio dizainą.
BMW M4 kupė G82 2020, 19/20 colių M kaltiniai 826 M ratlankiai, ratlankio vaizdas iš arti

19/20 colių kaltiniai dvispalviai „M Double-spoke style 826 M“ ratlankiai juodos spalvos su skirtingo pločio padangomis

19/20 colių dvispalviai kaltiniai M ratlankiai „Double-spoke style 826 M“ juodos spalvos su skirtingo pločio padangomis ir „Translucent Shadow“ efektu, priekinių ratlankių dydis 9.5J x 19 su 275/35 R19 padangomis, galinių ratlankių dydis 10.5J x 20 su 285/30 R20 padangomis.
BMW M4 kupė G82 2020, išmetimo vamzdžių chromo apdailos vaizdas iš arti

Išmetimo antgalių chromo apdaila

Dvigubi M serijai būdingi BMW M4 kupė išmetimo vamzdžiai pastebimai išsikiša iš itin blizgios juodos spalvos difuzoriaus. Elegantiška chromo apdaila ir išskirtinės išvaizdos difuzoriaus juostelės – baigiamieji sportiško dizaino akcentai.
BMW M4 kupė G82 2020 M sportinės sėdynės, interjeras

M sportinės sėdynės

Įvairiai reguliuojamos išlenktos M Sport serijos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ir iš dalies integruoti jų atlošai galvai užtikrina itin geras atramines savybes šonuose. Be to, nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas atskirai. Ypatingas šių sėdynių dizainas su apšviestu M4 logotipu išryškina sportines šio automobilio galimybes.

BMW M440i xDRIVE KUPĖ – PAGRINDINIAI AKCENTAI

BMW M440i xDrive kupė vairavimo dinamika ir dizainas.

Iš komforto zonos išvykite stilingai: BMW M440i xDrive kupė automobilis išsiskiria ne tik įspūdingomis charakteristikomis, bet ir savitu dizainu. Nuo vertikalių BMW būdingos formos priekinių grotelių iki pat išmetimo vamzdžių apdailos – išskirtiniai pilkos „Cerium Grey“ spalvos M serijos dizaino elementai papildo dinamišką šio sportinio kupė automobilio išvaizdą. Išskirtinumu dvelkiančią sportinę į vairuotoją orientuotos vairuotojo erdvės atmosferą išryškina tokie interjero akcentai kaip sportinės M Sport sėdynės ir odinis M serijos vairas.

BMW M440i xDrive kupė G22 2020 mėlyno „Arctic Race Blue“ metaliko spalvos vaizdas iš šono su atviromis durelėmis ir modeliu automobilyje
BMW M440i xDrive kupė G22 82 2020 BMW M TwinPower Turbo vienaeilio 6 cilindrų benzininio variklio vaizdas iš arti

BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai skiriamieji naujosios kartos BMW EfficientDynamics variklių kategorijai priklausančio vienaeilio šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio požymiai. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.
 BMW M440i xDrive kupė G22 2020 adaptyvioji M pakaba, galinio bamperio apdailos vaizdas iš arti

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020 kintantis sportinis vairavimas, interjero vaizdas iš arti

Kintantis sportinis vairavimas

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairaračio pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą statant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020 su M sportiniu diferencialu, mėlynos „Arctic Race Blue“ metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono

M sportinis diferencialas

Sportinis M serijos diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020 Steptronic Sport transmisija, interjero su pavarų svirtimi vaizdas iš arti

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų selektoriumi arba pavarų perjungimo svirtelėmis, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiu, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų selektoriaus svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.
BMW M440i xDrive kupė G22 82 2020 M sportiniai stabdžiai, lengvojo lydinio ratlankių vaizdas iš arti

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos metalizuotos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus. Prie itin didelių automobilio dinamikos galimybių pritaikyti stabdžiai užtikrina ypatingai sportišką vairavimą ir nepriekaištingas stabdymo savybes esant šlapiai kelio dangai.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020 pilkos „Cerium Grey“ spalvos M grotelių rėmas

Pilkos „Cerium Grey“ spalvos grotelių rėmas

Išskirtinės vertikalios BMW būdingos formos dvigubos priekinės grotelės – tai pagarbos tokioms automobilių sporto legendoms kaip BMW 328 išraiška. Pilkos Cerium Grey spalvos pažangių grotelių rėmas ne tik suteikia ypatingą išvaizdą, bet ir iš naujo interpretuoja BMW tradicijas.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020, M aerodinaminis paketas, priekinio bamperio apdailos vaizdas iš arti

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M serijos komplektas su šiai serijai būdingais kėbulo spalvos priekine ir galine bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir blizgios „Dark Shadow“ spalvos difuzoriaus įdėklu išreiškia išgrynintą dinamiką ir sportiškumą. M440i difuzoriaus įdėklas yra visiškai juodos blizgios spalvos.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020 18 colių lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai 848, vaizdas iš arti

18 colių M lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai „Double-spoke Style 848 M“ juodos „Jet Black“ spalvos

18 colių dvispalviai kaltiniai M ratlankiai „Double-spoke style 848 M“ juodos spalvos su skirtingo pločio padangomis, poliruoti, priekinių ratlankių dydis 7.5J x 19 su 225/45 R19 padangomis, galinių ratlankių dydis 8.5J x 18 su 255/40 R18 padangomis.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020 M sportinės sėdynės, interjero vaizdas iš arti

M sportinės sėdynės

Įvairiai reguliuojamos išlenktos M Sport serijos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ir iš dalies integruoti jų atlošai galvai užtikrina itin geras atramines savybes šonuose. Be to, nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas atskirai. Ypatingas šių sėdynių dizainas su juodu M logotipu išryškina sportines šio automobilio galimybes.
BMW M440i xDrive kupė G22 2020 M odinis vairas, interjero vaizdas iš arti

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairaratis, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.

VAIRUOTOJO ERDVĖ IR KITOS TECHNOLOGIJOS

BMW 4 serijos M serijos kupė M būdingo dizaino rodmenys ir valdymo koncepcija, skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Aukščiausio lygio patogumas, saugumas ir M serijos teikiami pojūčiai: daugybė į ketvirtosios BMW M serijos kupė įdiegtų pažangių technologijų palengvins jūsų keliones. Didžiausią aiškumą užtikrins M serijai būdingas prietaisų skydelis* ir projekcinis M serijos ekranas*, atskirai konfigūruojamos M parinktys*, raudonos spalvos Start/Stop mygtukas ir centrinė konsolė su M MODE* ir SETUP* mygtukais dar labiau išryškina lenktynių dvasia alsuojančias automobilio ambicijas. Išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos padės vairuojant ir statant automobilį, o išmanusis BMW asmeninis asistentas užtikrins šiuolaikišką ir paprastą ryšį su jūsų BMW automobiliu. Dar daugiau – daugybė ryšio priemonių ir skaitmeninių paslaugų leis mėgautis nepriekaištingu ryšiu su jūsų BMW ir visu pasauliu, todėl jūsų mobilus gyvenimas taps dar patogesnis. *Šias funkcijas turi BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė.

BMW M4 kupė G82 2020 vairuotojo erdvė, interjeras
BMW M4 kupė G82 2020 M būdingas prietaisų skydelis

M būdingas prietaisų skydelis

Aktyvinus SPORT arba TRACK režimą, M serijos prietaisų skydelyje* rodoma itin aiški ir tikslinga vairavimo informacija. Todėl visada, net ir lenktynių trasoje, galėsite stebėti tokius duomenis kaip įpurškimo slėgis, padangų slėgis ir temperatūros. Valdymas ir konfigūracijos pakeitimai atliekami naudojantis centrinės konsolės valdymo bloke esančiu M MODE mygtuku. *Šias funkcijas turi BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. BMW Operating System 7 valdymo sistemą galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
BMW M4 kupė G82 2020 M Setup funkcija

M Setup funkcija

M Setup* parinkčių nustatymo funkcija leidžia konfigūruoti įvairius vairavimo dinamikos parametrus ir juos pritaikyti individualiems poreikiams, pavyzdžiui, keisti variklio, transmisijos ir vairo mechanizmo charakteristikas, pasirinkti įvairius amortizacijos nustatymus, reguliuoti dinaminio stabilumo kontrolės (DSC) intensyvumą arba keisti atitinkamus papildomai pasirenkamos visų varančiųjų ratų sistemos M xDrive* galios paskirstymo parametrus. *M Setup funkcija yra įdiegta BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė automobiliuose; M xDrive sistemą tikimasi pristatyti 2021 metų vasarą.
BMW M4 kupė G82 2020 integruota M būdinga stabdymo sistema

Integruota M būdinga stabdymo sistema

Į BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 serijos kupė modelius integruota M serijos stabdymo sistema leidžia ne tik sumažinti automobilio svorį apytiksliai dviem kilogramais, bet ir išsiskiria itin gera stabdymo dinamika. Siekiant labiausiai pritaikyti stabdymo charakteristikas asmeniniams poreikiams ir atsižvelgiant į konkrečią vairavimo situaciją, galima rinktis vieną iš dviejų stabdžių jautrumo režimų – Comfort režimą arba Sport režimą. Priklausomai nuo pasirinktų parametrų, stabdžių atsakas bus skirtingas. Aktyvinus Sport režimą, stabdymo atsakas bus jautresnis, ypač tais atvejais, kai važiuojama nedideliu greičiu, o važiuojant didesniu greičiu, abiejų režimų stabdymo atsakas bus labai panašus.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22, BMW projekcinis ekranas

BMW projekcinis ekranas

Spalvotame BMW projekciniame ekrane su M serijai būdingomis funkcijomis* su kelione susijusi informacija rodoma tiesiog jūsų regėjimo lauke. M serijai būdingą ekraną vairuotojas gali aktyvinti vos vienu mygtuko paspaudimu. Šiame ekrane bus rodomas pavarų rodytuvas, kintančia kreive atvaizduotas variklio apsukų skaitiklis su apie tinkamiausią momentą perjungti pavarą informuojančiais šviesos indikatoriais, taip pat navigacijos patarimai. *M serijai būdingos funkcijos yra įdiegtos BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė modeliuose.
BMW M4 kupė G82 2020 centrinė konsolė, valdymo skydas

Centrinė konsolė, valdymo skydelis

Naudodamiesi lengvai pasiekiamu M MODE* mygtuku, esančiu centrinio valdymo pulto valdymo skydelyje, po mygtuku Start/Stop, galite keisti ekrane rodomos informacijos turinį. SETUP* mygtukas leis pakeisti dar daugiau su automobilio charakteristikomis susijusių nustatymų. Šiuo mygtuku atidarysite meniu, kuriame vairavimo dinamikos charakteristikas galėsite pritaikyti savo individualiems poreikiams. Papildomi mygtukai leidžia išjungti arba įjungti atskiras pagalbos vairuotojui sistemas. *M MODE ir SETUP būdingos funkcijos yra įdiegtos BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė modeliuose.
BMW M4 kupė G82 2020, raudonas Start/Stop mygtukas

Raudonas Start/Stop mygtukas

Atrakinus automobilį, raudonos spalvos Start/Stop mygtukas* leis užvesti variklį nenaudojant raktelio. Be to, naudodamiesi šiuo mygtuku,taip pat galite išjungti automobilio variklį. Automobilio raktelio nebūtina įstatyti į jam skirtą vietą – automobilis jį atpažins automatiškai. *Raudonas Start/Stop mygtukas yra BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė modeliuose.
BMW 4 serjos M kupė G82 G22 skaitmeninis raktas (iPhone)

Skaitmeninis raktas

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį. * Skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. (Skaitmeninio rakto funkcija įdiegta BMW M4 Competition ir BMW M440i modeliuose.)
BMW 4 serijos M kupė G82 G22 Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinė įranga? Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Patogu, patikima, nesudėtinga ir nereikia lankytis pas techninės priežiūros partnerį. Naujiniai yra įdiegiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22 Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay® ir Android Auto®, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22, Wi-Fi saitvietė

Wi-Fi saitvietė

Dalyvaukite konferenciniuose vaizdo pokalbiuose naudodamiesi savo planšetiniu kompiuteriu arba, pasinaudoję srautiniu duomenų siuntimu, žiūrėkite paskutinę savo mėgstamo serialo seriją išmaniajame telefone. Naudodamiesi į jūsų automobilį integruota SIM kortele ir vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos tašku (angl. Wi-Fi Hotspot), internetu naudotis galėsite net LTE greičiu (esant galimybei). Jūs ir jūsų bendrakeleiviai vienu metu naršyti internete galės naudodamiesi net dešimčia įrenginių.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22 Connected Package Professional paketas

Connected Package Professional paketas

Asmeninio asistento paslaugos, nuotolinės paslaugos, BMW žemėlapiai, išmaniojo telefono sąsajos galimybės, įskaitant Apple CarPlay ir Android Auto, o gal In-Car Experiences programos? Kam rinktis atskiras paslaugas, jeigu galite naudotis visomis? Connected Package Professional paslaugų paketas leis mėgautis visomis BMW ConnectedDrive paslaugomis.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22, Telefonija su belaidžiu įkrovimu

Telefonija su belaidžiu įkrovimu

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu komplektą sudaro belaidė įkrovimo stotelė ir papildomas mikrofonas, užtikrinantis geresnę laisvų rankų įrangos garso kokybę vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio vietose. Stogo antena pagerina mobiliojo ryšio signalo priėmimą. Naudojantis Bluetooth jungtimi, vienu metu galima prijungti du mobiliuosius telefonus ir garso grotuvą. Papildomos galimybės: techninė vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos taško galimybė.
BMW M4 kupė G82 2020 M Drive Professional

M Drive Professional

Nesvarbu, ar vairuojate lenktynių trasoje, ar dalyvaujate šonaslydžio pratybose, M Drive Professional* bus tobulas jūsų kelionių palydovas, suteiksiantis papildomo adrenalino. M Laptimer ir M Drift Analyser leis siekti geriausių laiko rezultatų lenktynių trasose ir rasti tobuliausius šoninio slydimo kampus, o M TRACK režimas ir dešimties pakopų M Traction Control sudarys galimybę pritaikyti vairavimo charakteristikas jūsų individualiems poreikiams. *M Drive Professional funkcijos yra įdiegtos BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė modeliuose.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22, Driving Assistant Professional funkcija

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22, Parking Assistant Plus funkcija

Parking Assistant Plus funkcija

Automobilio statymo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, programoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, įskaitant vaizdo stebėjimą iš viršaus, galimybę matyti panoraminį bei nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padės pastatyti automobilį lygiagrečiai, rodys nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas statant automobilį, padės važiuojant atbuline eiga, joje taip pat įdiegta susidūrimų išvengimo funkcija bei aktyvioji atstumų valdymo funkcija.
BMW 4 serijos M kupė G82 G22, Išmanusis asmeninis asistentas

Išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažins, kasdien tobulės ir padės bet kokioje situacijoje. Be to, galite priskirti ir asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

BMW 4 SERIJOS M KUPĖ VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M4 Competition kupė ir kiti modeliai

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

375 (510)/6 250

Didžiausias sukimo momentas Nm prie 1/min:

650/2 750–5 500

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

3,9-4,5

Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu:

7,6-10,5

BMW M4 Competition kupė G82 2020, stovinčio automobilio vaizdas iš šono
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.
BMW M4 kupė BMW Individual metalizuotos žalios Mint Green spalvos G82 2021, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW M4 kupė BMW Individual metalizuotos žalios Mint Green spalvos G82 2021, stovinčio automobilio vaizdas iš šono
BMW M4 kupė BMW Individual metalizuotos žalios Mint Green spalvos G82 2021, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW Individual pilna Merino odos apdaila Silverstone/juodos spalvos BMW M4 kupė 2021 G82 interjeras

BMW INDIVIDUAL SERIJA BMW 4 SERIJOS M KUPĖ*

BMW M4 kupė – tai kerintis estetikos, patrauklumo ir itin puikių charakteristikų derinys. Puikiai šiam automobiliui pritaikyta papildomai pasirenkama BMW Individual kolekcijos įranga išryškins išskirtinį šio galingo sportinio kupė charakterį. Rinkitės iš daugybės nuostabių BMW Individual kėbulo dažų apdailos variantų, pavyzdžiui, čia pateikiamos metalizuotos žalios Mint Green spalvos. Pasirenkamos išlenktos M Carbon anglies pluošto aukščiausios kokybės Merino odos sėdynės pabrėžia interjero sportiškumą ir eleganciją. Taip pat galima rinktis ir iš dalies perforuotą BMW Individual pilną Merino odos apdailą Silverstone/juodos spalvos.

BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS

Itin sportiška BMW M4 Competition kupė ir BMW M4 kupė įranga

BMW M4 Competition kupė ir the BMW M4 kupė užburia savo sportiškumu ir charizma. Aukštos kokybės BMW M Performance Parts priedai leis dar labiau išryškinti automobilių sporto dvasia alsuojantį automobilio charakterį ir sukurti didžiausio dinamiškumo ambicijas demonstruojančią išvaizdą.

BMW M4 kupė G82 2020, vaizdas iš šono su BMW M Performance Parts dalimis
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance priekinis oro srauto skirstytuvas iš anglies pluošto, vaizdas iš arti

M Performance priekinis oro srauto skirstytuvas iš anglies pluošto

Tvirtas pareiškimas: Tik iš anglies pluošto pagamintas priekinis M Performance oro srauto skirstytuvas ypatingu būdu išryškina galia alsuojančią automobilio išvaizdą. Unikali automobilių sporto dvasia spinduliuojanti išvaizda tiems, kurie nesileidžia į jokius kompromisus.
BMW M4 kupė G82 2020, 20/21 colių M Performance kaltiniai 1000 M ratlankiai, vaizdas iš arti

20/21 colių M Performance kaltiniai 1000 M ratlankiai „Cross-spoke style 1000 M“ bronzinės „Frozen Gold Bronze“ spalvos

Aukštos kokybės 20/21 colių M Performance kaltiniai 1000 M ratlankiai „Cross-spoke style 1000 M“ bronzinės „Gold Bronze“ spalvos
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance duslintuvas iš titano, vaizdas iš arti

M Performance duslintuvas iš titano

Kvapą gniaužiantis garsas: M Performance duslintuvų sistema sužavės į jokius kompromisus nesileidžiančiu automobilių sportui būdingu garsu. Duslintuvas ir sportinis išmetimo vamzdis pagaminti tik iš lenktynių sporte naudojamo titano.
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance galinis spoileris iš anglies pluošto, vaizdas iš arti

M Performance galinis spoileris iš anglies pluošto

Judantis prieš srovę. Tik iš aukštos kokybės anglies pluošto pagamintas galinis M Performance aptakas, išsiskiriantis puikias aerodinamines savybes užtikrinančia forma, sukuria ypatingą lenktynių dvasia alsuojančią galinės automobilio dalies išvaizdą. Optimalios aerodinaminės savybės leis mėgautis gerokai sportiškesniu vairavimu. Neprilygstama dinamika
BMW M4 kupė G82 2020, 19/20 colių M Performance kaltiniai 963 M ratlankiai, vaizdas iš arti

19/20 colių M Performance kaltiniai ratlankiai „Y-spoke style 963 M“ „Frozen Gunmetal Grey“ spalvos

Aukštos kokybės 19/20 colių M Performance kaltiniai „Y-spoke style 963 M“, pilkos „Frozen Gunmetal Grey“ spalvos ratlankiai, puošti spalvotu M logotipu bei šlifuotu M Performance užrašu.
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance galinis spoileris, vaizdas iš arti

M Performance galinis spoileris iš anglies pluošto

Plotį išryškinantis dizainas: Galiniai M Performance serijos sparneliai vizualiai praplatina užpakalinę automobilio dalį ir taip išryškina sportišką bei išskirtinę išvaizdą. Iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminti sparneliai nepriekaištingai dera prie bendro automobilio dizaino ir kitų iš anglies pluošto pagamintų eksterjero detalių.
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance oro alsuoklis, interjero vaizdas iš arti

M Performance oro alsuoklis iš anglies pluošto

Viena vertus, jis yra atletiškas. Kita vertus – ypatingas. Iš aukščiausios kokybės anglies pluošto pagamintas M Performance serijos oro alsuoklis – elegantiškas šoninės automobilio dalies akcentas.
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance vairas Pro, interjero vaizdas iš arti

M Performance vairas Pro

Tobulai apvalintų formų: M Performance Pro vairaratis sukurs neprilygstamą lenktynių dvasia alsuojančią atmosferą vairuotojo erdvėje. Stulbinanti šio vairo forma ir išskirtine Alcantara medžiaga aptrauktos vairaračio laikymo vietos – tai ne tik įspūdinga išvaizda, bet ir dar labiau jaudinanti tiesioginio vairavimo patirtis. Su šviesiai mėlyna odine autosporto juostele.
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance interjero apdaila iš anglies pluošto, interjero vaizdas iš arti

M Performance interjero apdaila iš anglies pluošto

Regimas jaudulys: M Performance interjero apdaila pagaminta iš akyto anglies pluošto. Speciali šios apdailos gamybos technologija leidžia užtikrinti ne tik pribloškiančią išvaizdą, bet ir lytėjimo malonumą. Ypatingam automobilių sporto dvasia alsuojančiam interjerui.
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance durelių slenksčių apdaila iš anglies pluošto, vaizdas iš arti

M Performance durelių slenksčių apdaila, iš anglies pluošto

Ypatingai elegantiškas įlipimas: Aukštos kokybės anglies pluoštu dekoruota M Performance serijos durelių slenksčių apdaila išryškina sportišką ir prašmatnią šio automobilio išvaizdą. Kruopščiai priderinta prie automobilio dizaino, atitinkanti griežtus BMW kokybės reikalavimus. Dekoruoti M Performance užrašu.
BMW M4 kupė G82 2020, M Performance kilimėliai, interjero vaizdas iš arti

M Performance kilimėliai

Aukščiausios kokybės išvaizda ir itin tvirtas sukibimas: M Performance serijos grindų kilimėliai automobilio grindims suteiks ypatingai sportišką išvaizdą, todėl visas automobilis atrodys dar dinamiškiau. Dekoruoti M Performance užrašu. Išskirtinis dizaino akcentas – odos imitacijos apsiuvai su kontrastingų spalvų dekoratyviomis siūlėmis ir M serijai būdingų spalvų juostele.

THE 4

BMW 4 serijos kupė žavi savo unikalia estetika, sportiškumu, manevringu veržlumu bei aukščiausios kokybės interjeru.

BMW M4 BROCHURE PROGRAMĖLĖ

BMW 4 serijos M kupė G82 G22 2020, BMW katalogo programėlė

Atraskite BMW pasaulį interaktyviu būdu – savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. BMW Brochure programėlėje rasite visų šiuo metu parduodamų BMW modelių skaitmenines brošiūras. Susipažinkite su išsamia informacija apie jūsų pasirinktą BMW modelį, mėgaukitės aukštos kokybės vaizdais, įspūdingais vaizdo įrašais ir užburiančiomis istorijomis. Žinoma, čia rasite ir visą informaciją apie naujojo BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ir BMW M440i xDrive kupė dizainą, įrangos pasirinkimo galimybes, techninę priežiūrą bei technologijas.

PASLAUGOS IR PAGALBA BMW 4 SERIJOS M KUPĖ

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ir BMW M440i xDrive kupė įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančiu BMW partneriu. Įgudęs BMW aptarnavimo personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

PASLAUGOS BMW 4 SERIJOS M KUPĖ

BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ir BMW M440i xDrive kupė serviso pasiūlymai ir paketai.

BMW diktuoja aptarnavimo standartus, yra visada pasirengusi jums padėti bei suteikti jūsų BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ar BMW M440i xDrive kupė techninės priežiūros paslaugas. Naudodamiesi pagalbos gedimų ir avarijų atvejais teikiamomis mūsų paslaugomis Breakdown and Accident Assistance, būsite tikri, kad mūsų ekspertai bus pasiekiami visą parą, 365 dienas per metus. Pažangios nuotolinių BMW Teleservices paslaugų galimybės leidžia jūsų ketvirtosios BMW M Automobile serijos kupė automatiškai informuoti techninę automobilių priežiūrą atliekančius BMW partnerius apie būtinybę atlikti jūsų automobilio techninę priežiūrą arba remontą, todėl techninės priežiūros specialistai su jumis susisieks savarankiškai. Įsigijus BMW Service Inclusive paslaugų paketą, jūsų pasirinktu laikotarpiu bus padengtos šių ir visų kitų suteiktų paslaugų išlaidos. Pasilikite daugiau laiko svarbiems savo gyvenimo įvykiams: Platus BMW siūlomų paslaugų spektras leis visada jaustis saugiai.

BMW servisas įskaičiuotas, moteris stovi prie BMW atstovybės

BMW servisas įskaičiuotas

Išlaisvinkite emocijas ir susitelkite ties tuo, kas iš tiesų svarbu – mėgaukitės sportiško BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė arba BMW M440i xDrive kupė automobilio vairavimo malonumu. Kaip tik tai jums užtikrina paslaugų paketas BMW Service Inclusive. Tik vienas vienkartinis mokestis ir jūsų pasirinktu laikotarpiu visos mūsų paslaugos ir techninės priežiūros darbai jums bus pasiekiami tiesiog ranka.Po vienkartinio apmokėjimo gausite visas į kainą įskaičiuotas aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas per pasirinktą laikotarpį.
BMW telepaslaugos, moteris žiūri į savo išmanųjį telefoną ir atidaro savojo BMW dureles

BMW telepaslaugos

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą jūsų BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ir BMW M440i xDrive kupė teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisiekia, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Tam reikia tik vieno jūsų veiksmo: užregistruoti savo BMW 4 serijos M kupė BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
BMW pagalba kelyje, moteris stovinti priešais BMW

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

BMW 4 serijos M kupė degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW M4 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): x,x–x,x
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): xxx–xxx

 


BMW M4 kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): x,x–x,x
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): xxx–xxx

 


BMW M440i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,1–6,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 163–155

 


Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

 


Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 


Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

Skaityti daugiau

BMW 4 serijos M kupė degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • BMW M4 Competition kupė su M xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,1–10,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 230–227

  BMW M4 Competition kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,0-10,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 229-233

  BMW M4 kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,3-10,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 236-240

  BMW M440i xDrive kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,6-8,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 173-186

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.