BMW telepaslaugos, prie BMW automobilio savo išmaniuoju telefonu besinaudojanti moteris

GALVA PILNA IDĖJŲ, O NE INFORAMCIJOS APIE SUSITIKIMUS

#KADIRKASBENUTIKTU: BMW TELEPASLAUGOS

GALVA PILNA IDĖJŲ, O NE INFORAMCIJOS APIE SUSITIKIMUS#KADIRKASBENUTIKTU: BMW TELEPASLAUGOS

BMW telepaslaugos užtikrina itin saugų ir patogų naudojimąsi paslaugomis. Nuo smulkių techninės priežiūros darbų iki greitos pagalbos avarijos ar gedimo atveju – naudodamiesi BMW telepaslaugomis ir BMW ConnectedDrive, reikalingą pagalbą visada gausite reikiamu metu. Jūsų BMW automobilis automatiškai nustatys poreikį ir prireikus perduos visus susijusius transporto priemonės duomenis mūsų specialistams. Tokiu būdu užtikriname, kad visada būtų imtasi reikiamų priemonių.

Skaityti daugiau

BMW TELEPASLAUGOS NAUDOJANTIS BMW CONNECTED DRIVE, ŠIOS PASLAUGOS TEIKIAMOS NEMOKAMAI.

Turite galimybę naudotis BMW ConnectedDrive arba skubios pagalbos iškvietimo skambučio funkcija? Jeigu taip, BMW telepaslaugomis galite naudotis nemokamai. Tam, kad jūsų techninės priežiūros specialistas galėtų pradėti valdyti jūsų techninės priežiūros darbų grafiką, turite atlikti šiuos tris veiksmus.

Štai kaip galite išnaudoti telepaslaugas visa apimtimi:

 • Užsiregistruokite BMW ConnectedDrive portale arba My BMW programėlėje.
 • Susiekite savo automobilį su savo paskyra.
 • Pasirinkite savo BMW techninės priežiūros partnerį tiesiogiai BMW ConnectedDrive portale, My BMW programėlėje arba savo automobilio iDrive ekrane (pasirinkę BMW ASSISTANCE (liet. BMW PAGALBA) meniu esantį SERVICE PARTNER (liet. TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PARTNERIS) punktą).
Skaityti daugiau
BMW telepaslaugos, įkraunamas BMW iX su modeliu

BMW NUOTOLINIO DUOMENŲ PERDAVIMO IR SUSISIEKIMO TELEPASLAUGOS

Atsiradus techninės priežiūros poreikiui arba sutrikimui ir naudojantis BMW nuotolinio duomenų perdavimo ir susisiekimo paslaugomis, jums ir jūsų pasirinktam serviso specialistui bus perduota visa susijusi informacija. Dar prieš susisiekdamas su jumis dėl vizito, jūsų BMW serviso specialistas bus informuotas apie jūsų automobilio būklę, galės užsakyti atsargines dalis ir bus nepriekaištingai pasirengęs individualiam jūsų apsilankymui. Be to, tokiu būdu sutrumpinsite laukimo laiką apsilankymo metu.

Ši sistema taip pat iš anksto nustato neplanuotų techninės priežiūros darbų poreikį, pavyzdžiui, būtinybę pakeisti susidėvėjusius stabdžius. Reikalinga informacija yra visada perduodama laiku, todėl bet kokius trūkumus galėsite pašalinti tinkamu metu. Nuo šiol galite pamiršti visus rūpesčius ir mėgautis nepriekaištinga savo BMW būkle.

Norėdamas su jumis susisiekti ir pasirengti jūsų apsilankymui, jūsų pasirinkto serviso specialistas gali susipažinti su nuotoliniu būdu BMW persiųsta jūsų automobilio informacija ir siųsti pranešimus, pavyzdžiui, priminimus apie suplanuotus apsilankymus, tiesiai į jūsų automobilį.

Trumpai apie privalumus:
Išnaudokite dar didesnio patogumo ir efektyvumo galimybes:

 • Automatinis techninės priežiūros paslaugų poreikio nustatymas
 • Tiesioginis su technine priežiūra susijusių duomenų siuntimas BMW
 • Jūsų pasirinkto serviso prieiga prie susijusių duomenų
 • Automatinis priminimų apie suplanuotus vizitus dėl techninės priežiūros siuntimas
 • Optimaliai organizuojami ir dar efektyviau atliekami techninės priežiūros darbai
 • Trumpesni apsilankymai servise
 • Išsami informacija apie paslaugas
BMW telepaslaugos, BMW navigacijos sistemos vaizdas iš arti

BMW PAGALBOS KELYJE SKAMBUTIS

Užtikriname, kad gedimo arba avarijos atveju jums bus suteikta visa įmanoma pagalba. Su BMW pagalbos kelyje personalu galite susisiekti tiesiai iš savo automobilio: naudodamiesi iDrive valdikliu, BMW ConnectedDrive paslaugų meniu pasirinkite BMW Assistance (liet. BMW Pagalba) punktą. Tuomet mūsų mobiliųjų paslaugų specialistams bus nedelsiant perduota visa susijusi jūsų automobilio informacija, įskaitant ir esamą jūsų buvimo vietą, be to, bus aktyvinta balso ryšio funkcija. Nedidelius sutrikimus mūsų specialistai pasistengs išspręsti nuotoliniu būdu, o nepavykus – susitars dėl jūsų vizito į servisą.

Gavus jūsų sutikimą, naujausios kartos iDrive sistemą turintys automobiliai gali perduoti reikalingus duomenis nuotoliniu būdu. Taigi, pagalbos kelyje skambučių centro darbuotojas gali gauti automobilio duomenis net ir tais atvejais, kai jūs skambinate telefonu.

Be to, pagalbos kelyje paslaugų teikimo procedūrą galite inicijuoti ir My BMW programėlėje. Šiuo atveju, geriausią įmanomą pagalbą siekiantis suteikti skambučių centro personalas taip pat turės prieigą prie visos reikiamos informacijos.


Trumpai apie teikiamus privalumus:

Atsiradus gedimui arba sutrikimui, visada galite pasikliauti kvalifikuotomis mūsų žiniomis, padėsiančiomis nustatyti problemas:

 • Greita ir tiksli nuotolinė diagnostika
 • Tam tikrų gedimų šalinimas nuotoliniu būdu
 • Specialistų pagalba bet kuriuo metu ir bet kokioje situacijoje
 • Optimaliai organizuotos reikalingos techninės priežiūros paslaugos
 • Išsami informacija apie paslaugas
BMW telepaslaugos, moteris BMW vairuotojo erdvėje

BMW SKAMBUČIO AVARIJOS ATVEJU PASLAUGA

Pažangi skambučio avarijos atveju paslauga užtikrina profesionalią pagalbą nedidelių eismo įvykių, kai neišsiskleidžia oro pagalvė, metu. Tokiais atvejais automobilio jutikliai nustato padarytą žalą ir susijusi informacija yra pateikiama iDrive ekrane rodomame įspėjamajame pranešime. Jums tereikia paspausti vieną mygtuką ir skambučių centre budintis personalas suteiks profesionalią ir kvalifikuotą pagalbą. Jeigu jūsų automobilio techninė būklė leidžia jums važiuoti, mūsų personalas mielai suorganizuos vizitą į artimiausią servisą. Priešingu atveju, jums padės susitarti dėl transporto priemonės išgabenimo iš įvykio vietos paslaugų.


Trumpai apie teikiamus privalumus:

 • Automatinis eismo įvykio nustatymas
 • Pagalbos sulauksite paspaudę tik vieną mygtuką
 • Automatinis esamos buvimo vietos duomenų perdavimas
 • Skubi BMW pagalba
 • Nemokamos vilkimo paslaugos
 • Vizitas autorizuotame ir patvirtintame BMW servise
 • Reikalavimai

BMW SERVISO PARTNERIŲ VALDYMO PASLAUGA

BMW telepaslaugos, gatve važiuojančio BMW iX trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW serviso partnerių valdymo paslauga leidžia pasirinkti pageidaujamą servisą, gausiantį jūsų automobilio duomenis nuotoliniu būdu. Automobilio meniu, ConnectedDrive klientų portale arba My BMW programėlėje visada galite rasti informaciją apie savo pasirinktą BMW serviso partnerį arba jį pakeisti. Siekdama užtikrinti tinkamą telepaslaugų teikimą, BMW taip pat gali įvesti trūkstamą su BMW serviso partneriu susijusią informaciją arba, esant akivaizdiems neatitikimams, ją atitinkamai pakoreguoti.