BMW 8 serijos kupė, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio pramoninio pastato fone

THE 8

BMW 8 SERIJOS KUPĖ

Galia. Valdymas. Komfortas. Dėl unikalaus dizaino, išskirtinio veržlumo ir įspūdingų variklių, BMW 8 serijos Gran kupė padidina ne tik apsukų matuoklio parodymus, bet ir vairuotojo adrenalino lygį. Apjungus su išskirtinėmis lenktyninio automobilio funkcijomis, šis prabangus sportinis automobilis yra idealus aukščiausios kokybės ir įspūdingos galios derinys.

BMW M850i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8-10,8
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 246-247

Skaityti daugiau
THE 8BMW 8 SERIJOS KUPĖ

NAUJAS POŽIŪRIS Į PRABANGĄ

BMW 8 serijos kupė akcentai

BMW 8 serijos kupė, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

TOBULA PRABANGA

BMW 8 serijos kupė eksterjero dizainas

Pati dinamiškiausia prabangos forma: aštuntosios BMW serijos kupė eksterjero dizainas sportinio automobilio genus papildo BMW prabangių automobilių klasei būdinga ištobulinta elegancija. Tai geriausias technines charakteristikas užtikrinantis derinys.

BMW 8 serijos kupė, Interjeras, pavarų svirties vaizdas iš arti.

NAUJA ELEGANCIJOS SAMPRATA

Išskirtinės BMW 8 serijos kupė medžiagos

Kai aukščiausia kokybė susijungia su dinamika: išskirtinė eksterjero dažų apdaila ir prabangios interjere naudojamos medžiagos įspūdingai demonstruoja pažangų aštuntosios serijos BMW kupė dizaino stilių ir kuria sportišką, elegantišką charakterį.

BMW 8 serijos kupė, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, stovinčio automobilio vaizdas sufokusuotas į variklio dangtį

INTENSYVI GALIA

BMW 8 serijos kupė vairavimo dinamika

Kalbant apie dinamiką, aštuntosios BMW serijos kupė demonstruoja ambicijas peržengti savo galimybių ribas. Galingas aštuonių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis, išskirtinės lenktyniniams automobiliams būdingos savybės ir išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive tikrą vairavimo malonumą perkelia į visiškai naują lygmenį.

BMW 8 serijos kupė, salonas, valdymo ekrano ir vairo vaizdas iš arti

MODERNIAUSIOS INOVACIJOS

Vairavimo pagalbos ir sąsajos sistemos BMW 8 serijos kupė automobilyje

Aštuntosios serijos BMW kupė nustato visiškai naujus technologinius standartus ir tai daro nepriekaištingai. Visos saugumo ir pagalbos vairuotojui sistemos pasižymi moderniausiomis komunikacinių technologijų savybėmis, todėl leidžia pasiūlyti pačius naujausius komforto ir patikimos sąveikos sprendimus.

Trijų ketvirčių BMW 8 serijos kupė vaizdas iš galo naktį miesto fone.

BEKOMPROMISĖ GALIA.

Dizainas

BEKOMPROMISĖ GALIA.

Spartinantis pulso dažnį ir pritaikytas jūsų poreikiams. Naujajame aštuntosios serijos BMW kupė sportinio automobilio charakteriui susiliejus su BMW prabangių automobilių klasei būdinga dvasia, buvo sukurtas visiškai naujas požiūris į estetiką.
Trijų ketvirčių BMW 8 serijos kupė vaizdas iš galo naktį miesto fone.
Miesto fone stovinčio BMW 8 serijos kupė vaizdas iš šono.

EKSTERJERAS

EKSTERJERAS

Aštuntosios serijos BMW kupė pristato visiškai naujos kartos BMW dizainą, iš karto atpažįstamą dėl siaurų priekinių žibintų. Šiam sportiškam eksterjerui būdingas neįprastas per visą automobilio šoną besidriekiančių ir įgaubtus paviršius pabrėžiančių ryškių linijų ir galią išryškinančių išgaubtų šoninių briaunų derinys, kuris, kartu su ištęsta stogo linija, sukuria ypatingai ryškios formos kupė, diktuojančią visiškai naujus standartus.
Miesto fone stovinčio BMW 8 serijos kupė vaizdas iš šono miesto fone
BMW 8 serijos kupė priekiniai lazeriniai žibintai stambiu planu.

LAZERINIAI ŽIBINTAI

LAZERINIAI ŽIBINTAI

Lazerinių ilgųjų šviesų režime Adaptive BMW Laserlight apšviečia kelią iki 600 m nuotoliu – tai beveik dvigubai ilgesnis atstumas, lyginant su įprastiniais žibintais. Geresnis matomumas tamsoje žymiai padidina saugumą. Mėlyni akcentai ir užrašas BMW Laserlight prietaisų skydelyje taip pat pabrėžia automobilio technologinius standartus ir sportiškumą.
BMW 8 serijos kupė priekiniai lazeriniai žibintai stambiu planu.
BMW 8 serijos kupė interjeras

INTERJERAS

INTERJERAS

Sportinis ir labai prabangus – tai naujasis BMW 8 serijos kupė: modernaus minimalistinio dizaino interjeras įrodo, kad kontrastai gali tobulai papildyti vienas kitą. Nepaisant ryškaus sportinio automobilio charakterio, aukštos kokybės medžiagos, inovatyvios technologijos, didelis spalvų pasirinkimas ir daugybė įrangos variantų sukuria itin prabangią aplinką. Tiek elegantiški valdymo sistemos elementai, tiek aiškios dizaino linijos rodo tik vieną kryptį – pirmyn. Šis sprendimas pabrėžia maksimalų dėmesį vairuotojui ir suteikia interjerui ypatingo dinamiškumo. Idealios sąlygos patirti tikrą vairavimo malonumą.
BMW 8 serijos kupė interjeras
BMW 8 serijos kupė daugiafunkcės Merino odos sėdynės stambiu planu

MERINO ODA.

MERINO ODA

Kiekvienam pagal skonį. BMW Individual kolekcijos odos detalės, pagamintos iš aukščiausios kokybės Merino odos, suteikia interjerui rafinuotumo ir pripildo jį unikalia atmosfera. Galite pasirinkti iš kelių unikalių spalvų variantų: nuo juodos ir konjako spalvos iki dramblio kaulo atspalvio. Patrauklų kontrastą sudaro naujo stiliaus dvispalviai apmušalai. Ir lenktynininkas, ir džentelmenas čia suras tai, kas jam tinka.
BMW 8 serijos kupė daugiafunkcės Merino odos sėdynės stambiu planu
BMW 8 serijos kupė interjerą puošiančios stiklo detalės stambiu planu.

STIKLO DETALĖS CRAFTED CLARITY.

STIKLO DETALĖS CRAFTED CLARITY.

Žavi net ir detalės: iš mėlynų atspalvių briaunuoto stiklo pagamintos detalės Crafted Clarity suteikia sportiškam interjerui dailaus rafinuotumo. Šio stiklo detalės puošia pavarų svirtį, iDrive Controller valdiklį bei Start/Stop mygtuką. Matome sportinio tipo konstrukcijos ir išskirtinio dizaino dermę – dar neregėtą atletiškumo ir elegancijos derinį.
BMW 8 serijos kupė interjerą puošiančios stiklo detalės stambiu planu.
BMW 8 serijos kupė M anglies pluošto stogas stambiu planu.

M ANGLIES PLUOŠTO DALYS.

M ANGLIES PLUOŠTO DALYS.

Dinamiškumas kiekvienoje detalėje: BMW 8 serijos kupė pasižymi puikių eksploatacinių savybių ir aukštos kokybės deriniu. Ypatingą lenktyninio automobilio charakterį pabrėžia anglies pluošto stogas. M serijos anglies pluošto eksterjero paketas suteikia M Sport paketui papildomų dinamiškumo akcentų, pavyzdžiui, ryškių linijų difuzorius ir išmetimo vamzdžių apvadai su dekoratyviniu anglies pluošto elementu. Bendras vaizdas – kartu su bagažinės dangčio aptaku iš anglies pluošto, oro įleidimo angomis ir veidrodėlių gaubtais – sukelia jaudulį net ir tada, kai automobilis stovi.
BMW 8 serijos kupė M anglies pluošto stogas stambiu planu.
BMW 8 serijos kupė vaizdas iš galo naktinio miesto fone

IŠGRYNINTA GALIA. TOBULAS TIKSLUMAS.

Vairavimo dinamika.

IŠGRYNINTA GALIA. TOBULAS TIKSLUMAS.

Tikra dinamika, tikras įsibėgėjimas, tikras jaudulys – varomas 8 cilindrų 4,4 litrų darbinio tūrio benzininiu varikliu TwinPower Turbo, išvystančiu 390 kW (530 AG) galią, BMW 8 serijos kupė per rekordiškai trumpą laiką pasiekia maksimalų apsukų skaičių per minutę ir pašėlusiai pagreitina vairuotojo pulso dažnį. Bet vienas dalykas yra neginčijamas: kuo didesni vingiai, tuo smagiau vairuoti. Šis prabangus sportinis automobilis, trasoje pasižymintis išskirtinėmis savybėmis, pakelia galios ir tikslumo kartelę į naują lygį. Galite pasirinkti tyliai veikiantį vienos eilės 6 cilindrų dyzelinį variklį TwinPower Turbo arba 235 kW (320 AG) sportinį dyzelinį variklį.
BMW 8 serijos kupė vaizdas iš galo naktinio miesto fone
BMW 8 serijos kupė variklio dangčio vaizdas iš paukščio skrydžio stambiu planu.

TWIN POWER TURBO 8 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS

TWIN POWER TURBO 8 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS

Išskirtinė galia kartu su vidine ramybe: varomas 8 cilindrų 4,4 litrų darbinio tūrio benzininiu varikliu TwinPower Turbo, išvystančiu 390 kW (530 AG) galią, BMW 8 serijos kupė demonstruoja unikalią maksimalaus dinamiškumo ir našumo sintezę. Su agregatu, kurio sukimo momentas siekia net 750 Nm, bet kurioje kelionėje vairavimo malonumas yra garantuotas. Du kintamo slėgio turbokompresoriai ir įpurškimo slėgis iki 2 500 barų dar labiau optimizuoja galią bei padidina našumą. Aktyvaus garso dizainas suteikia galimybę išgirsti galią atskleidžiantį riaumojimą.
BMW 8 serijos kupė variklio dangčio vaizdas iš viršaus stambiu planu.
BMW 8 serijos kupė trijų ketvirčių vaizdas iš galo naktinio miesto fone.

IŠSKIRTINAI DINAMIŠKAS.

IŠSKIRTINAI DINAMIŠKAS.

BMW 8 serijos kupė yra sukurtas siekiant užtikrinti vairavimo dinamikos ir sportiškumo savybes. Išmani keturių varomųjų ratų sistema BMW xDrive su galimybe posūkiuose naudoti galinius ratus kartu su M Sport paketo diferencialu ir standartinėmis skirtingo pločio padangomis užtikrina optimalią trauką ir vairavimo stabilumą. Mažesnė automobilio prošvaisa, padidintas viso korpuso tvirtumas ir adaptyvioji M važiuoklė – idealios sąlygos pasireikšti tikram sportiniam automobiliui. Papildomai įsigyjama elektromechaninė stabilizavimo sistema sumažina pasvyrimą posūkio metu, taigi suteikia galimybę daryti posūkius stebėtinai dideliu greičiu.
BMW 8 serijos kupė trijų ketvirčių vaizdas iš galo naktinio miesto fone.
BMW 8 serijos kupė salonas stambiu planu

VEDANTIS Į PRIEKĮ.

Inovacijos

VEDANTIS Į PRIEKĮ

Visuomet vienu žingsniu priekyje: ar tai būtų saugumas, ar pagalba vairuotojui – su naujuoju BMW 8 serijos kupė, patobulintu gausybe inovatyvių technologijų, Jūs visada būsite priekyje. Naudojant novatorišką BMW operacinę sistemą 7.0, navigacijos ir interaktyvios ryšio sistemos funkcijų valdymas tapo dar paprastesnis ir pritaikomas individualiems poreikiams.
BMW 8 serijos kupė salonas stambiu planu
BMW 8 serijos kupė interjeras su valdymo ekranu ir valdymo sistema BMW Live Cockpit Professional.

VALDYMO SISTEMA BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

VALDYMO SISTEMA BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional su navigacijos funkcija sudaro du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colio liečiamas valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colio prietaisų ekranas.
BMW 8 serijos kupė, valdymo sistema BMW Live Cockpit Professional
BMW 8 serijos kupė interjeras su vidurine konsole stambiu planu.

INFORMACINĖ IR PRAMOGŲ SISTEMA.

INFORMACINĖ IR PRAMOGŲ SISTEMA.

Savaime suprantama, kad naujasis BMW 8 serijos kupė pradeda ir naują ryšių erą. Inovacija buvo pavadinta BMW Live Cockpit Professional: tai aukštos kokybės informacijos pateikimo sistema, kurią sudaro jutiklinis ekranas, didelės raiškos 10,25 colių prietaisų skydelis ir skaitmeninis 12,3 colių valdymo ekranas. Be to, čia naudojama inovatyvi BMW operacinė sistema 7.0: turite galimybę intuityviai valdyti gestais, balsu ir per jutiklinį ekraną. Pasinaudojant įvairiomis pasirinktimis visus ekranus galima pritaikyti savo poreikiams.
BMW 8 serijos kupė interjeras su vidurine konsole stambiu planu.
BMW 8 serijos kupė interjeras, vaizdas sufokusuotas į vairą.

VEDANTIS Į PRIEKĮ.

PAGALBA VAIRUOJANT

Aukštos charakteristikos reikalauja nepaprasto atidumo: štai kodėl naujajame BMW 8 serijos kupė naudojama inovatyvi pagalbos vairuotojui sistema Driving Assistant Professional. Ji padeda išlaikyti tinkamą atstumą bei greitį, neišvažiuoti iš eismo juostos ir išvengti susidūrimų. Ji taip pat gali įspėti apie artėjimą prie sankryžos, kliūtis važiuojant atbuline eiga, žmones kelyje, gali netgi pagelbėti avarinės situacijos atveju.
BMW 8 serijos kupė interjeras, vaizdas sufokusuotas į vairą.
BMW 8 serijos kupė atidarymas mobiliuoju telefonu ir BMW skaitmeniniu raktu.

BMW SKAITMENINIS RAKTAS

BMW SKAITMENINIS RAKTAS

Kam nešiotis automobilio raktelį, jei su savimi turite išmanųjį telefoną su Android operacine sistema? Atrakinti, užrakinti ir netgi užvesti savo BMW galite ir be raktelio, naudodamiesi skaitmeniniu raktu arba rakto kortele. Naudodamiesi BMW Connected programėle, galite atsisiųsti juos į savo išmanųjį telefoną su Android operacine sistema ir dalintis su šeimos nariais ir draugais.
BMW 8 serijos kupė atidarymas mobiliuoju telefonu ir BMW skaitmeniniu raktu.
BMW 8 serijos kupė interjeras su valdymo ekranu ir Remote Software Upgrade funkcija (nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas).

REMOTE SOFTWARE UPGRADE FUNKCIJA.

NUOTOLINIS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

Visada naujausia programinė įranga jūsų automobilyje. Naudokitės nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija ir visada mėgaukitės naujausia jūsų BMW programinės įrangos versija. Atnaujinimus galite atsisiųsti naudodamiesi My BMW programėle arba įdiegti per jūsų automobilyje įmontuotą SIM kortelę. Kitos galimos jūsų BMW funkcijos bus taip pat aktyvintos.
BMW 8 serijos kupė interjeras su valdymo ekranu ir Remote Software Upgrade funkcija (nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas).
BMW 8 serijos kupė atverčia naują BMW dizaino kalbos puslapį.
Adrian van Hooydonk, BMW dizaino grupės vyr. vice-prezidentas
Naktinio miesto fone stovinčio BMW 8 serijos kupė su BMW Individual įranga vaizdas iš šono.

UNIKALUS VISOMIS PRASMĖMIS

BMW Individual

UNIKALUS VISOMIS PRASMĖMIS

Tobulai tinkantis individualistams: BMW Individual kolekcijos įranga suteikia galimybę papuošti naująjį BMW 8 serijos kupė išskirtine dažų apdaila, odos elementais ir elegantiškais durelių slenksčiais.
Naktinio miesto fone stovinčio BMW 8 serijos kupė su BMW Individual įranga vaizdas iš priekio
Naktinio miesto fone stovinčio BMW 8 serijos kupė su BMW Individual įranga vaizdas iš priekio.

EKSTERJERAS

EKSTERJERAS

Džentelmenas ar lenktynininkas? Rinkitės tai, kas Jums arčiau širdies. Asmeninį stilių padės išreikšti naujas BMW Individual kolekcijos metaliko dažų apdailos asortimentas, pavyzdžiui, Dravit Grey pilka, Aventurine Red raudona, Almandine Brown ruda ir Tanzanite Blue mėlyna. Įspūdinga apdaila kartu su išskirtiniais lengvojo lydinio ratlankiais puikiai atspindės tiek automobilio, tiek Jūsų charakterį.
Naktinio miesto fone stovinčio BMW 8 serijos kupė su BMW Individual įranga vaizdas iš priekio
BMW 8 serijos kupė su BMW Individual įranga interjeras

INTERJERAS

INTERJERAS

Išskirtinis, labai sportiškas ar neįtikėtinai elegantiškas: pagal savo poreikius susikurkite išsvajoto dizaino interjerą. Siūloma juodos Piano spalvos prabangi medienos apdaila. Iš BMW Individual kolekcijos aukščiausios kokybės Merino odą galite pasirinkti iš įvairių unikalių spalvų variantų: nuo juodos ir konjako spalvos iki dramblio kaulo atspalvio. Be to, pirmą kartą galite rinktis iš naujo stiliaus dvispalvių apmušalų, pavyzdžiui, rudą Tartufo, raudoną Fiona Red arba mėlyną Night Blue, derinant šias spalvas su sodria juoda spalva.
BMW 8 serijos kupė interjeras su BMW Individual įranga
Jauna moteris turkio spalvos fone

PROGRESYVI PRABANGA

BMW Luxury klasė

PROGRESYVI PRABANGA

BMW Luxury klasė

BMW 8 serijos kupė, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, stovinčio automobilio vaizdas sufokusuotas į variklio dangtį

8 SERIJA

BMW 8 serijos kupė variklio dangčio vaizdas stambiu planu iš paukščio skrydžio

M8

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 840d xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,1–6,6
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 161–172

  BMW M850i xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8-10,8
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 246-247

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.