BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, gatvėje stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

THE iX3

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, gatvėje stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

BMW iX3: PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

THE iX3BMW iX3: PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

Platus BMW Charging produktų, paslaugų ir programėlių asortimentas bei BMW ConnectedDrive paslaugos niekam neleis užstoti jūsų elektrinio mobilumo kelio. Be to, siekdami, kad kiekvieną akimirką galėtumėte susitelkti tik į absoliutaus vairavimo malonumą, pasiūlysime patrauklias BMW aptarnavimo paslaugas, visapusiškai apsaugosiančias blogiausiu atveju, įskaitant techninės priežiūros ir remonto paslaugas.

Skaityti daugiau

BMW iX3 PASLAUGOS IR BMW CHARGING PRODUKTAI

Nekeliantis rūpesčių ir patogus BMW iX3 įkrovimas

BMW Charging produktai ir paslaugos – tai gausybė jūsų poreikiams pritaikytų pasiūlymų dėl įkrovimo namuose ir viešosiose įkrovimo stotelėse, leisiančių visiškai išnaudoti jūsų BMW iX3 įkrovimo galimybes, naudojantis net iki 150 kW galia.
Viešosioms įkrovimo vietoms skirtas įkrovimo kabelis ir BMW įkrovimo kortelė įeina į standartinę įrangos komplektaciją, todėl iš karto turėsite prieigą prie daugiau kaip 450 000 įkrovimo vietų turinčio įkrovimo tinklo visame pasaulyje – miestų centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir šalia pagrindinių magistralinių kelių, įskaitant itin greitam įkrovimui skirtas aukštos įtampos įkrovimo stoteles. Pastarosiose galėsite išnaudoti visas savo BMW iX3 įkrovimo galimybes ir tokiu būdu, pavyzdžiui, stabtelėję vos dešimties minučių kavos pertraukėlei, savo elektromobilio bateriją įkrausite papildomam šimtui kilometrų.
Namuose galite naudotis ne tik lanksčiu greito įkrovimo įkrovikliu ir buitiniais arba pramoniniais kištukiniais lizdais, bet ir greitai įkrauti elektromobilį 11 kW galios BMW Wallbox Essential arba Smart Wallbox įkrovimo stotelėje. Pastaroji išsiskiria išmaniosiomis įkrovimo procesų valdymo funkcijomis. Jūs taip pat galite užsisakyti profesionalias įrengimo paslaugas, rinktis specialų „žaliosios“ energijos tarifą ir taip namuose įkrauti savo BMW iX3 itin tvariu būdu. Praktiškieji sprendimų paketai – tai konkretūs BMW Charging produktai ir paslaugos, optimaliai pritaikyti jūsų individualiai situacijai.
Pažangiosios Connected Charging paslaugos leis patogiai surasti netoliese esančias įkrovimo stoteles, patikrinti galimybes jomis pasinaudoti, taip pat peržiūrėti daugybę kitos įdomios informacijos, o išmanieji įkrovimo režimai suteiks dar daugiau erdvės jūsų kelionių planavimui ir prisitaikys prie kelionės maršrute esančių įkrovimo galimybių.

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, viešojo įkrovimo stotelėje stovinčio automobilio vaizdas iš šono
BMW iX3 G08 2020 valdymo ekranas, interjeras

Viešasis įkrovimas

Daugiau kaip 320 000 įkrovimo vietų visame pasaulyje apimantis BMW Charging tinklas – tai galimybė naudotis nuolatos besiplečiančiu įkrovimo stotelių tinklu ir mėgautis lanksčiu elektromobilio įkrovimu kelyje. Šis tinklas apima ir daugybę aukštos įtampos įkrovimo stotelių, skirtų itin greitam įkrovimui kelionių metu. Rasti laisvą įkrovimo stotelę navigacijos sistemoje arba išmaniajame telefone yra lygiai taip pat paprasta kaip ir įkrauti automobilį naudojantis BMW įkrovimo kortele ar programėle bei gauti aiškias mėnesines sąskaitas.
0
Paslaugos
Įkrovimo kabelis (trečiojo režimo) įkrovimui viešose vietose, BMW iX3 G08 2020

Įkrovimo kabelis (trečiojo režimo) įkrovimui viešose vietose

Su greitojo įkrovimo kabeliu (trečiojo režimo) automobilį patogiai įkrausite viešosiose įkrovimo stotelėse. Šis kabelis gali būti naudojamas trifaziam įkrovimui, kai įkrovimo galia neviršija 11 kW. Kabelis yra penkių metrų ilgio, pilkos bazalto spalvos, kartu pridedamas praktiškas krepšys jo laikymui.
0
BMW Wallbox Essential įkrovimo stotelė BMW iX3 G08 2020

BMW Wallbox Essential įkrovimo stotelė

Įkrovimo stotelė jūsų pačių namuose: su BMW Wallbox Essential automobilį įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. Iki 22 kW* įkrovimo galia jūsų BMW automobilį leis įkrauti daug greičiau negu naudojantis standartiniu įkrovimo kabeliu. BMW įrengimo paslaugos – tai profesionalūs patarimai, jūsų asmeninės Wallbox stotelės įrengimas ir paruošimas darbui arba lanksčiajam greitojo įkrovimo įkrovikliui tinkamo kištukinio lizdo sumontavimas. *Šiuo metu didžiausia BMW iX3 įkrovimo galia yra 11 kW.
0
Išmanioji SmartWallbox stotelė BMW iX3 G08 2020

Išmanioji Wallbox stotelė

Mūsų partnerio Smart Wallbox įkrovimo stotelė – tai ne tik iki 22 kW* galios įkrovimo galimybės plačiuose tinkluose, bet ir papildomos išmaniojo įkrovimo paslaugos. Ši stotelė gali būti integruota į esamą namų energijos valdymo sistemą ir patogiai valdoma prisijungus prie tinklo. Yra galimybė atskirai valdyti įrašų ir sąskaitų pateikimo už elektros tinklo apkrovą procesus. *Didžiausia BMW iX3 kintamosios srovės įkrovimo galia yra 11kW.
0
Connected Charging paslaugos, BMW iX3 G08 2020 valdymo ekranas, interjeras

Connected Charging paslaugos

Naudodamiesi Connected Charging paslaugomis, galėsite mėgautis optimaliausiu tik elektra nuvažiuojamu savo įkraunamo hibridinio automobilio atstumu. Vos tik pradėjus planuoti kelionę, sistema tiksliai nurodys jūsų maršrute esančias artimiausias viešąsias įkrovimo stoteles ir iš anksto pateiks informaciją apie galimybę jomis pasinaudoti bei jose naudojamą elektros srovę.
0
Paslaugų paketas patogiam Įkrovimui namuose

Paslaugų paketas patogiam Įkrovimui namuose

Praktiški sprendimų paketai – tai tobulai įkrovimo situaciją jūsų namuose atitinkantys BMW įkrovimo produktai ir paslaugos. Jau savo BMW iX3 konfigūravimo metu galėsite pasirinkti atskirus paketus ir užsakyti tik tas paslaugas, kurios yra reikalingos įkrovimui jūsų namuose.
0
BMW įkrovimas, BMW iX3 G08 2020, videoklipas

BMW iX3 BMW ĮKROVIMAS

BMW iX3 NAUJOVINIMO SAVYBĖS

Optimizuokite savo BMW iX3 patogiai naudojantis „Over the air“

Programinės įrangos naujovinimas nuotoliniu būdu užtikrins, kad jūsų BMW visada būtų įdiegta naujausia programinės įrangos versija. Naudodamiesi pažangiu naujovinimu belaidžiu būdu, visada žinosite, kad jūsų BMW iX3 įdiegta naujausia programinė įranga. Be to, turėsite galimybę savo BMW iX3 elektromobilyje naudotis papildomomis ypatybėmis ir automobilio funkcijomis, pavyzdžiui, tolimųjų šviesų automatinio įjungimo ir išjungimo sistema, vaizdo registratoriumi ar net adaptyviąja M serijos pakaba. Šias funkcijas galite paprastai ir patogiai užsisakyti ConnectedDrive Store parduotuvėje ir aktyvinti savo automobilyje.

BMW iX3 G08 2020 vairuotojas naudojasi valdymo ekranu, interjeras
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija BMW iX3 2020 valdymo ekranas, interjeras

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinė įranga? Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Patogu, patikima, nesudėtinga ir nereikia lankytis pas techninės priežiūros partnerį. Naujiniai yra įdiegiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną.
0
BMW vaizdo registratorius, BMW iX3 G08 2020 valdymo ekranas, interjeras

BMW vaizdo registratorius

BMW vaizdo registratorius Drive Recorder leis įrašyti automobilio aplinkos vaizdą ir peržiūrėti jį centriniame valdymo ekrane arba, pasinaudojus USB jungtimi, jūsų įrenginyje. Kartu su įrašytu vaizdu ekrane rodoma ir svarbi su automobiliu susijusi informacija, pavyzdžiui, vaizdo įrašymo metu buvęs važiavimo greitis ir globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) koordinatės. Šis BMW vaizdo registratorius taip pat turi įvykių ir avarijų registravimo funkcijas.
0
BMW iX3 G08 2020 tolimųjų šviesų automatinio įjungimo ir išjungimo sistema, valdymo ekranas, interjeras

Tolimųjų šviesų automatinio įjungimo ir išjungimo sistema

Tolimųjų šviesų automatinio įjungimo ir išjungimo sistema High-beam Assistant padės vairuojant tamsoje. Reaguodama į priešpriešinį eismą arba priekyje važiuojančius automobilius, sistema automatiškai reguliuoja priekinių žibintų šviesas, o pakankamai gerai apšviestoje aplinkoje, pavyzdžiui, apstatytose teritorijose, tolimąsias šviesas išjungia automatiškai.
0
Adaptyvioji M pakaba, BMW iX3 G08 2020, balto Mineral White metaliko spalvos, gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
0

BMW iX3 PASLAUGOS

Keliaukite be rūpesčių – su savuoju BMW iX3.

Net ir kalbant apie aptarnavimą, BMW iX3 pasiūlys jums tai, kas geriausia. Naudojantis BMW pagalbos gedimų ir avarijų atvejais paslaugomis, mūsų specialistai nenumatytais atvejais bus pasirengę padėti visą parą, 365 dienas per metus. Be to, pažangiosios BMW Teleservices nuotolinės paslaugos automatiškai perduos pranešimus apie būtinybę atlikti jūsų BMW iX3 techninę apžiūrą arba gedimus jūsų BMW techninės priežiūros specialistams, kurie, gavę tokią informaciją, susisieks su jumis patys. Visos anksčiau nurodytos paslaugos ir papildomi techninės priežiūros darbai jūsų pasirinktu laikotarpiu įeina į BMW Service Inclusive paslaugų paketo kainą. Platus BMW paslaugų asortimentas visada leis jaustis saugiai ir skirti daugiau laiko svarbiems dalykams gyvenime.

Skaityti daugiau
BMW iX3 G08 2020 BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

Išmeskite rūpesčius iš galvos ir susitelkite ties tuo, kas iš tiesų svarbu – mėgavimusi vairavimu. Naudodamiesi BMW Service Inclusive paslaugomis, galėsite daryti būtent tai. Tik vienas vienkartinis mokestis ir jūsų pasirinktu laikotarpiu visos mūsų paslaugos ir techninės priežiūros darbai jums bus pasiekiami tiesiog ranka.

Skaityti daugiau
BMW iX3 G08 2020 BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Su inovatyviomis BMW ConnectedDrive Teleservices telepaslaugomis BMW padeda išvengti bereikalingos informacijos saugojimo Jūsų galvoje: prireikus atlikti techninę priežiūrą ar atsiradus gedimui, ši funkcija perduoda Jūsų pasirinktam BMW techninio aptarnavimo partneriui visą reikiamą informaciją apie Jūsų automobilį. Jūsų techninio aptarnavimo partneris su Jumis susisieks ir paskirs susitikimui laiką. Tad galėsite pasikliauti greitu ir tiesioginiu aptarnavimu, o Jums patiems nebereikės niekuo rūpintis. Vienintelė būtinoji sąlyga – Jums prireiks užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninio aptarnavimo partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali užtikrinti Jūsų gyvenime daugiau patogumo.

Skaityti daugiau
BMW pagalba kelyje vairuojantiems BMW iX3 G08 2020

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

Skaityti daugiau

BMW iX3 ORIGINALŪS BMW PRIEDAI

Elektrifikuota elegancija: BMW iX3

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalius BMW priedus kūrėme tam, kad patenkintume atskirus ir ypatingus jūsų poreikius. Siūlome platų papildomų detalių ir priedų asortimentą, nepriekaištingai praturtinsiantį jūsų automobilio kokybę, dizainą ir technines savybes. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, kelyje stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo
Juodos spalvos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420, BMW iX3 G08 2020

Juodos spalvos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė

Moderni juodos spalvos BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 420 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, abiejose pusėse turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.
0
BMW stogo skersiniai BMW iX3 G08 2020

BMW stogo skersiniai

Su visais BMW stogo laikikliais ir stogo bagažinėmis suderinami stogo skersiniai tobulai papildys bendrą automobilio išvaizdą. Be to, jie lengvai sumontuojami be jokių papildomų įrankių, atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, nes yra tvirtos konstrukcijos ir turi apsaugos nuo vagysčių užrakto funkciją.
0
BMW visiems metų laikams tinkantys kilimėliai BMW iX3 G08

BMW visiems metų laikams tinkantys kilimėliai

Puikiai pritaikytos formos, patvarūs ir visiems metų laikams tinkantys elegantiški kilimėliai su aukštesniais kraštais saugo grindis nuo drėgmės ir nešvarumų. Šie BMW kilimėliai yra juodos spalvos ir tobulai dera prie interjero.
0
BMW LED durelių projektoriai BMW iX3 G08 2020

BMW LED durelių projektoriai

Atidarius automobilio dureles, pažangūs durelėse įmontuoti šviesos diodų BMW projektoriai iš keičiamų skaidrių pasirinktu atvaizdu automatiškai apšvies šalia automobilio esantį žemės plotą. Rinkitės iš kelių plotą prie durelių nepriekaištingai apšviečiančių motyvų ir suteikite savo automobiliui dar daugiau individualumo.
0
BMW bevielis įkrovimas universalioje stotelėje, BMW iX3 G08 2020

BMW bevielis įkrovimas universalioje stotelėje

Bevielis įkrovimas visur ir visada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmajųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ir ne tik automobilyje.
0
Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 BMW iX3 G08

Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.
0
Vyras deda kelioninį krepšį į savo BMW bagažinę

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI

ELECTRIC CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW iX3(1):
Power consumption in kW/100 km: xxx
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
CO2 emissions in g/km (combined): 0


The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Skaityti daugiau

Elektros sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW iX3:
  Energijos sąnaudos kW/100 km: nuo 17,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.